Telefonai: (8 46) 322 326, (8 46) 320 164

Versija neįgaliesiems

Žmonėms, turintiems regėjimo sutrikimų norint padidinti arba sumažinti šriftą,
naudojamos dviejų klavišų kombinacijos Control ir +/- arba Control ir pelės ratukas į viršų arba apačią.

Dauguma šio tinklapio punktų pasiekiame naudojantis dviejų klavišų kombinacija:

•    Alt ir atitinkama raidė ar skaičius Windows platformoje,
  •    Control ir atitinkama raidė ar skaičius Macintosh platformoje.

Kai kuriose naršyklėse (pvz., Internet Explorer) priedo reikia nuspausti Enter.
Naudojant (Mozilla firefox) naršyklėje SHIFT+ALT ir atitinkama raidė.

Žemiau pateikiamas visas specialiųjų klavišų sąrašas:

•    i – Grįžti į titulinį puslapį
  •    t – Svetainės struktūra (medis)
  •    s – Paieška
  •    Kalbos perjungimas - atitinkamos kalbos pirma raidė
  •    n – Šis puslapis (instrukcijos)

Vidiniuose puslapiuose norėdami pasiekti skirtingas nuorodas naudokite Tab klavišą.